Julie

Monday inspiration and stoRy

Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze. Biegaj często i biegaj daleko, ale nigdy nie „zabiegaj” swojej radości z uprawiania tego sportu.

Kiedy przed nami ASICS High Five i 40. ASICS  Stockholm Marathon inspiracji szukam wśród doświadczonych biegaczy. I znajduję słowa Julie Isphording, Amerykanki, która wystartowała w dystansie maratońskim na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku, kiedy to kobiety po raz pierwszy biegły ten dystans na olimpiadzie. Co prawda nie przekroczyła wtedy linii mety, ale już w 1989 roku osiągnęła swój najlepszy rezultat 2:30:54 na klasycznym maratońskim dystansie. Julie jest autorką trzech książek, w tym bestsellera “Get Healthy. Get Happy: How to Make Small Changes That Give You Big Results”. Jest też wielokrotnie nagradzaną dziennikarką radiową i prasową. Obecnie w wieku 56 lat jest na “sportowej emeryturze”, ale nadal co rano biega, bo sprawia jej to dużo radości.

Pamiętajcie! Nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, które sami sobie wmówicie. Meta na Stadionie Olimpijskim w Sztokholmie czeka!