StoRy RunneRs for Danuta – przyłącz się!

StoRy RunneRs

Drodzy biegacze i uczestnicy Stockholm ASICS Marathon 2018 montujemy Ekipę StoRy RunneRs na pięciokilometrowy bieg 1 czerwca dla Danuty. I ty możesz stać się częścią naszej Ekipy!

Jak?
1. Startując z nami w ASICS High Five w Sztokholmie.
2. Startując w biegu na 5 km w Polsce i na świecie.
3. Pobiec indywidualnie na dystansie 5 km wybraną przez siebie trasą w ramach treningu w miejscu Twojego pobytu.

Dla kogo – Danuta Bujok
Każda osoba, która przyłączy się do naszej Ekipy wesprze swoim bieganiem zakup protezy dla Danuty Bujok. Za każdego ze 125 członków Ekipy StoRy RunneRs (w Sztokholmie lub miejscu Twojego zamieszkania), StoRy TouRs przekaże Danucie symboliczną cegiełkę.

Możesz wesprzeć Danutę bezpośrednio w wariancie:
Nie biegnę, ale płacę na konto Danuty Bujok w Fundacji Avalon
Nr konta 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 tytuł: Bujok, 3779 dopisek: stoRy do 30 czerwca 2018 r. (cegiełkę w wysokości 20 zł lub jej wielokrotność)

Jak pobiec z Ekipą StoRy RunneRs w ASICS High Five?

1. Zarejestruj się na ten pięciokilometrowy bieg, który odbywa się 1 czerwca (piątek) o 17.30 poprzez stronę stockholmmarathon.

2. Zgłoś się do nas pisząc na adres: storyrunners@storytours.eu deklarując chęć przyłączenia się do Ekipy StoRy Runners podczas biegu ASICS Stockholm High Five. Podaj swoje imię i nazwisko oraz kontakt mailowy. Wprowadzimy Cię na listę naszej Ekipy i będziemy na bieżąco informować mailowo.

3. Pojaw się w piątek 1 czerwca o godz. 17.00 w punkcie spotkania StoRy RunneRs (Vallhalavagen/ Lidingovagen). Będzie tam czekał oznakowany członek naszej Ekipy, który rozda naklejki z naszym logo i poprosi o umieszczenie ich na koszulce na czas biegu oraz zrobienia zdjęcia (wspólnego i solo). Zdjęcie umieść na swoim facebooku i udostępnij na naszym facebooku. Zaproś też swoich znajomych do polubienia naszej strony.

Jak to zrobić startując w biegu na 5 km w Polsce/pobiec indywidualnie na dystansie 5 km wybraną przez siebie trasą?

Po biegu zrób sobie zdjęcie z naszą nakładką dostępną na naszym facebooku. Opublikuj zdjęcie na swoim profilu, a następnie polub nasze strony na facebooku: Sztokholm po polsku i Story Tours i udostępnij tam swoje zdjęcie. Nie zapomnij o dodaniu #stoRyRunneRs.

Co oferujemy w zamian?
Oprócz satysfakcji, sporej dawki endorfin i świadomości, że wsparłaś/eś sposób realizacji sportowych marzeń Danuty, pierwsze 50 osób, które dołączą do Ekipy StoRy RunneRs i prześlą do nas swoje namiary mailem na adres storyrunners@storytours.eu otrzymają od nas szwedzką niespodziankę.

Możesz śledzić cotygodniowe (środa) wpisy związane z bieganiem na naszym blogu i facebooku i oczywiście je komentować.

Przyłącz się! Biegniemy razem!

Zdjęcie – archiwum prywatne Danuty Bujok

More by Gabriela Glajcar